Сортувати по:
  • Бренд: Mazda
ЛОГОТИП Mazda CX-30 EV3
58
32500
Mazda cx-30-ev 2021
  • 160 кВт
  • 450 км
  • ЦІНА З ДОСТАВКОЮ

MAZDA: прийняла виклик повної електрифікації

Компанія «MAZDA» являється однією з найуспішніших виробників автомобілів. Автобренд поєднує в собі сучасний стиль, штучний інтелект, преміальну мультимедію та аудіо систему, комфорт водія на дорогах.

Зовсім нещодавно Mazda розпочала випуск повністю електричних автомобілів. Сьогодні виробник не може достатньою мірою похизуватись власно створеними технологіями у сфері електрокарів на відміну від компаній, які спеціалізуються лише на електрокарах.

Причиною цього стало відкладення рішення про перехід до масового виробництва електроавтомобілів. Але сучасний ринок автомобілів і світові тенденції диктують свої «правила гри».

Лише як декілька років в лінійці моделей «MAZDA» з’явились автомобілі з електричним двигуном.

Попри невеликий досвід, зовнішній та внутрішній стиль нових моделей електрокарів не залишить байдужими як прихильників бренду «MAZDA», так і інших активних користувачів електроавтомобілів.

Кросовер Mazda дозволить забезпечити плавну їзду під дорожнього руху. Це в першу чергу комфорт водія, що дозволить зберігати спокій та відчувати зв’язок з автомобілем.

Електрокари мають запас ходу 200-250 км. Тому ці авто розраховані на поїздки в межах міста. Але якщо ви склали маршрут для подорожі та коректно розрахували відстані між станціями швидкого заряду електрокарів, можете сміливо вирушати у мандрівку новеньким кросовером.