Сучасний ринок електроавтомобілів представлений різноманітними автомобільними компаніями та їх марками.

Одним з лідерів продажу електрокарів являється компанія Volkswagen. Чому? Електромобілі Volkswagen – це вигідна та своєчасна пропозиція на ринку.Тому що це початок нової ери, розрахованої на поширення електричної мобільності.

Так у чому ж все так полягає феномен попиту? Шанувальники електрокарів надають пріоритет компанії Volkswagen за наступні її переваги:

  • стильний і сучасний дизайн;
  • просторий салон і диджиталізація;
  • максимальна можливість швидкості в електрокарах;
  • доступність запчастин і комплектуючих;
  • простота і зручність ТО, ремонту.

Але найголовнішою перевагою залишається рівень якості бренду перевірений роками. Тому надійність і бездоганна репутація електрокарів Volkswagen робить їх популярними по всьому світу та може сміливо вважатись автомобілем майбутнього.
ID.4 став першим електричним кросовером німецької марки Volkswagen, в основі якого лежить платформа, розроблена виключно для електрокарів. Це так звана скейтборд-платформа під назвою Volkswagen Group MEB, яка має дальність ходу 400-550 км згідно NEDC.

Сплутати ID.4 з іншими моделями бренду буде складно. Тому що для даної моделі використано стилістику характерну лише для електромобілів VW. ЇЇ характерними рисами є:
– згладжені переходи на кузовних моделях;
– головна оптика в діодній окантовці;
– увігнутий всередину капот.

Сьогодні Китай пропонує дві унікальні версії для моделі ID.4 – Crozz і Х. Якщо ID.4 Crozz візуально і технічно повторює «європейський» варіант, то ID.4 X має більш специфічний дизайн.

Стосовно зарядки, Volkswagen ID.4 можна заряджати як змінним струмом, так і постійним струмом з можливістю швидкої зарядки. Повну місткість акумулятор набирає приблизно за 7,5 години в домашніх умовах або на громадських станціях заряду. Використовуючи станцію швидкої зарядки постійного струму на 125 кВт, ID.4 здатний набрати місткість від 5 до 80% приблизно за 38 хвилин.

Завдяки вище наведеним факторам електричного кросовера ID.4 він зміг отримати популярність в усьому світі та набути статусу найбільш продаваного електромобіля.